Корзина
0
005 Головка блока цилиндров (CYLINDER HEAD)

005 Головка блока цилиндров (CYLINDER HEAD)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
224
65.96501-0032B
1
223
65.01801-5035A
1
220
65.01810-5011
1
211
65.03905-0023A
4
210
65.90701-0202
4
209
65.90501-0028
4
207
65.03905-0002C
1
206
65.01801-0011
1
205
65.03903-0001
1
204
06.15010-0308
6
203
06.16731-2104
6
202
06.04190-8808
6
201
65.03401-6094
1
200
65.03401-6097B
1
134
06.01943-3213
2
133
65.19202-0005
1
132
65.26815-0002
6
131
06.01733-4208
1
130
06.16731-2108
1
129
06.01733-4409
1
128
06.16731-2110
1
125
65.03901-0066A
1
124
65.19202-5005
1
123
06.06125-8723
2
122
65.90021-0004
2
121
65.90021-0003
6
120
65.90021-0002
18
119
65.91710-0004
2
118
06.06125-8709
1
117
06.06125-8717
9
116
06.06225-0706
3
113
65.90302-0017
6
112
65.90302-0011
6
111
65.90302-0027
6
110
65.90302-0045
3
109
65.90302-0019B
11
108
65.90302-0030
6
107
65.90302-0015
1
106
65.03203-1053
6
105
65.03203-1054
6
104
65.03201-1013A
12
102
65.03101-1043C
1
101
65.03101-6071B
1
('', 'O-RING;BREATHER / 65.96501-0032B', '65.96501-0032B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 224, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BREATHER PIPE ASSY / 65.01801-5035A', '65.01801-5035A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 223, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CAP;OIL FILLER / 65.01810-5011', '65.01810-5011', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 220, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET;CYLINDER HEAD COVER / 65.03905-0023A', '65.03905-0023A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 211, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER;PLATE / 65.90701-0202', '65.90701-0202', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 210, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT;CYLINDER HEAD COVER / 65.90501-0028', '65.90501-0028', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 209, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET;CYLINDER HEAD COVER / 65.03905-0002C', '65.03905-0002C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 207, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CASE;BREATHER / 65.01801-0011', '65.01801-0011', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 206, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PACKING;BREATHER PIPE / 65.03903-0001', '65.03903-0001', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 205, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER;PLAIN / 06.15010-0308', '06.15010-0308', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 204, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER;SPRING / 06.16731-2104', '06.16731-2104', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 203, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M5X16 / 06.04190-8808', '06.04190-8808', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 202, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER;CYL. HEAD / 65.03401-6094', '65.03401-6094', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 201, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER HEAD COVER ASSY / 65.03401-6097B', '65.03401-6097B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 200, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10X1.25X20 / 06.01943-3213', '06.01943-3213', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 134, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOOK;LIFTING / 65.19202-0005', '65.19202-0005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 133, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;DUMMY / 65.26815-0002', '65.26815-0002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 132, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.25X22 / 06.01733-4208', '06.01733-4208', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 131, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER;SPRING / 06.16731-2108', '06.16731-2108', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 130, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;HEX M14X1.5X25 / 06.01733-4409', '06.01733-4409', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 129, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER;SPRING / 06.16731-2110', '06.16731-2110', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 128, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET;CYLINDER HEAD / 65.03901-0066A', '65.03901-0066A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 125, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOOK;LIFTING / 65.19202-5005', '65.19202-5005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 124, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;STUD M8X110 / 06.06125-8723', '06.06125-8723', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 123, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;CYLINDER HEAD / 65.90021-0004', '65.90021-0004', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 122, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;CYLINDER HEAD / 65.90021-0003', '65.90021-0003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 121, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;CYLINDER HEAD / 65.90021-0002', '65.90021-0002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 120, Комплект: 18<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING;STOPPER / 65.91710-0004', '65.91710-0004', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 119, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;STUD M8X35 / 06.06125-8709', '06.06125-8709', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 118, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;STUD / 06.06125-8717', '06.06125-8717', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 117, Комплект: 9<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT;STUD M8X25 / 06.06225-0706', '06.06225-0706', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 116, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;WATER JET CORE / 65.90302-0017', '65.90302-0017', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 113, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;DRILLED PASS / 65.90302-0011', '65.90302-0011', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 112, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;CORE / 65.90302-0027', '65.90302-0027', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 111, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;CORE / 65.90302-0045', '65.90302-0045', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 110, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;CORE / 65.90302-0019B', '65.90302-0019B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 109, Комплект: 11<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;CORE(EXHAUST MAIN) / 65.90302-0030', '65.90302-0030', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 108, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG;CORE(NEAR FACE) / 65.90302-0015', '65.90302-0015', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 107, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAT;INLET VALVE / 65.03203-1053', '65.03203-1053', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 106, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAT;EXHAUST VALVE / 65.03203-1054', '65.03203-1054', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 105, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GUIDE;VALVE / 65.03201-1013A', '65.03201-1013A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 104, Комплект: 12<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HEAD;CYLINDER / 65.03101-1043C', '65.03101-1043C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 102, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER HEAD ASSY / 65.03101-6071B', '65.03101-6071B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 101, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),