Корзина
0
026 ТНВД (FUEL INJECTION PUMP)

026 ТНВД (FUEL INJECTION PUMP)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
105
105663-074B
1
104
134424-4120
1
103
134180-1120
6
102
134153-2420
6
101
105207-1540
1
22
06.01913-3229
1
21
06.16731-2108
1
20
06.01013-9226
1
19
06.01913-3234
3
18
65.11405-0012
4
18
65.11405-0010
4
18
65.11405-0009
4
18
65.11405-0011
4
17
65.11405-0004
1
17
65.11405-0003
1
17
65.11405-0002
1
17
65.11405-0001
1
16
06.22022-1112
2
15
65.11401-0046A
1
15
65.11401-0046
1
14
06.56190-0708
2
13
65.90420-0012A
1
12
65.05701-5358
1
11
06.56180-0714
3
10
65.98150-0027
1
9
65.98130-0029
1
8
06.01913-2910
1
7
65.05701-5356
1
6
06.56180-0716
2
5
65.98150-0053B
1
4
65.08301-6010A
1
3
06.01923-3228
4
2
06.29141-0215
1
1
65.11101-7356A
1
1
65.11101-7356
1
('', 'COUPLING / 105663-074B', '105663-074B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 105, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,OVERFLOW / 134424-4120', '134424-4120', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 104, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,DELIVERY / 134180-1120', '134180-1120', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 103, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUNGER / 134153-2420', '134153-2420', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 102, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PUMP,FEED / 105207-1540', '105207-1540', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 101, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10X90 / 06.01913-3229', '06.01913-3229', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2108', '06.16731-2108', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,HEXM10X1.5X110 / 06.01013-9226', '06.01013-9226', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10X130 / 06.01913-3234', '06.01913-3234', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.30 / 65.11405-0012', '65.11405-0012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.30 / 65.11405-0010', '65.11405-0010', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.10 / 65.11405-0009', '65.11405-0009', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.10 / 65.11405-0011', '65.11405-0011', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.50 / 65.11405-0004', '65.11405-0004', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.20 / 65.11405-0003', '65.11405-0003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.15 / 65.11405-0002', '65.11405-0002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM T=0.10 / 65.11405-0001', '65.11405-0001', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN,DOWEL / 06.22022-1112', '06.22022-1112', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 65.11401-0046A', '65.11401-0046A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 65.11401-0046', '65.11401-0046', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SEAL / 06.56190-0708', '06.56190-0708', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW,HOLLOW M16X2 / 65.90420-0012A', '65.90420-0012A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL RETURN PIPE ASSY(I/P) / 65.05701-5358', '65.05701-5358', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SEAL / 06.56180-0714', '06.56180-0714', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW,HOLLOW / 65.98150-0027', '65.98150-0027', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW,SPACER / 65.98130-0029', '65.98130-0029', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,HEXM6X12 / 06.01913-2910', '06.01913-2910', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE,OIL DELIVERY(I/P) / 65.05701-5356', '65.05701-5356', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SEAL A10X16 / 06.56180-0716', '06.56180-0716', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW,HOLLOW / 65.98150-0053B', '65.98150-0053B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'AIR HOSE ASSY / 65.08301-6010A', '65.08301-6010A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10X85 / 06.01923-3228', '06.01923-3228', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'KEY,WOODRUFF / 06.29141-0215', '06.29141-0215', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PUMP,INJECTION / 65.11101-7356A', '65.11101-7356A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PUMP,INJECTION / 65.11101-7356', '65.11101-7356', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),