Корзина
0
029 Генератор и стартер (ALTERNATOR & STARTER)

029 Генератор и стартер (ALTERNATOR & STARTER)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
18
06.16731-2108
3
17
06.11063-8215
3
16
06.06225-0808
3
15
65.26201-7049A
1
14
06.01913-3222
2
13
65.19103-5040
1
12
65.96801-0128A
1
12
65.96801-0128
1
11
06.01943-3319
1
10
06.11063-9217
3
9
65.93020-0055
1
8
65.19107-0001
1
7
65.90435-0011
1
6
65.19103-6012
1
5
06.01914-3219
2
5
06.01914-3215
2
4
06.16731-2109
1
3
06.11063-9216
1
2
06.06115-8306
1
2
06.01914-3320
1
1
65.19102-0084A
1
1
65.19102-5051
1
1
65.19102-0084
1
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2108', '06.16731-2108', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT,HEXM10 / 06.11063-8215', '06.11063-8215', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,STUD M10X30 / 06.06225-0808', '06.06225-0808', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STARTER / 65.26201-7049A', '65.26201-7049A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,HEXM10X1.5X55 / 06.01913-3222', '06.01913-3222', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SUPPORT,ALTERNATOR / 65.19103-5040', '65.19103-5040', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'V-BELT,POLY 8PK-1580L / 65.96801-0128A', '65.96801-0128A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'V-BELT,POLY 8PK-1580L / 65.96801-0128', '65.96801-0128', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M12X1.5X40 / 06.01943-3319', '06.01943-3319', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT,HEX. / 06.11063-9217', '06.11063-9217', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSH / 65.93020-0055', '65.93020-0055', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIECE,GUIDE / 65.19107-0001', '65.19107-0001', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,EYE / 65.90435-0011', '65.90435-0011', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'EYE BOLT ASSY / 65.19103-6012', '65.19103-6012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10 / 06.01914-3219', '06.01914-3219', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10 / 06.01914-3215', '06.01914-3215', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2109', '06.16731-2109', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT,HEX M12X1.5 / 06.11063-9216', '06.11063-9216', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,STUD M12X1.5X25 / 06.06115-8306', '06.06115-8306', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,STUD / 06.01914-3320', '06.01914-3320', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET,ALTERNATOR MOUNTING / 65.19102-0084A', '65.19102-0084A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET,ALTERNATOR MOUNTING / 65.19102-5051', '65.19102-5051', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET,ALTERNATOR MOUNTING / 65.19102-0084', '65.19102-0084', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),