Корзина
0
031 Турбокомпрессор и трубопроводы масляные (TURBO CHARGER & OIL PIPE)

031 Турбокомпрессор и трубопроводы масляные (TURBO CHARGER & OIL PIPE)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
39
65.90320-0022
1
38
65.98150-0002
1
37
06.01923-3215
2
36
65.09440-0010
1
35
65.96501-0058
2
35
06.67020-0109
2
34
65.08220-0002A
1
34
65.96301-0279
1
33
65.09411-5053
1
33
65.09411-5041
1
32
06.67020-0105
2
31
65.96301-0327A
1
31
65.96301-0327
1
30
06.15010-2311
1
29
06.16731-2107
1
28
65.90201-0075
1
27
06.01913-3113
1
26
06.01913-3112
2
24
65.05701-5336A
1
23
06.01923-3217
1
22
06.01923-3111
1
21
65.05740-5001A
1
20
65.96601-0045A
2
19
65.05701-5335
1
18
06.01913-3114
2
17
65.96601-0046A
1
16
65.98131-5003
1
15
06.56190-0704
4
14
06.78144-2403
2
13
06.11063-8214
2
12
06.16731-2107
2
11
06.15010-2311
2
10
65.05701-5345
1
10
65.05701-5453
1
9
06.11063-8214
6
8
06.16731-2108
6
7
65.09901-0012
1
6
65.90201-0072
6
5
06.11024-9202
4
5
65.90535-0001
4
4
06.16731-2108
4
3
65.09901-0018A
1
2
65.90201-0073
4
1
65.09100-7082
1
1
65.09100-7072
1
('', 'SCREW,PLOG PT 1/8 / 65.90320-0022', '65.90320-0022', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER HOLLOW / 65.98150-0002', '65.98150-0002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10X25 / 06.01923-3215', '06.01923-3215', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 65.09440-0010', '65.09440-0010', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 65.96501-0058', '65.96501-0058', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,HOSE / 06.67020-0109', '06.67020-0109', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE,CONNECTION / 65.08220-0002A', '65.08220-0002A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE,RUBBER / 65.96301-0279', '65.96301-0279', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'INLET / 65.09411-5053', '65.09411-5053', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'INLET / 65.09411-5041', '65.09411-5041', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / 06.67020-0105', '06.67020-0105', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE,RUBBER / 65.96301-0327A', '65.96301-0327A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE,RUBBER / 65.96301-0327', '65.96301-0327', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 06.15010-2311', '06.15010-2311', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2107', '06.16731-2107', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SPACER / 65.90201-0075', '65.90201-0075', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X20 / 06.01913-3113', '06.01913-3113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X18 / 06.01913-3112', '06.01913-3112', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL PIPE ASSY(T/C-C/B) / 65.05701-5336A', '65.05701-5336A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M10X30 / 06.01923-3217', '06.01923-3217', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X16 / 06.01923-3111', '06.01923-3111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET,OIL PIPE / 65.05740-5001A', '65.05740-5001A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET / 65.96601-0045A', '65.96601-0045A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL PIPE ASSY(T/C-C/B) / 65.05701-5335', '65.05701-5335', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X22 / 06.01913-3114', '06.01913-3114', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET,OIL PIPE ADAPTER / 65.96601-0046A', '65.96601-0046A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER FLANGE ASSY / 65.98131-5003', '65.98131-5003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SEAL / 06.56190-0704', '06.56190-0704', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW,HOLLOW M12X1.5 / 06.78144-2403', '06.78144-2403', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT,HEXM8 / 06.11063-8214', '06.11063-8214', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2107', '06.16731-2107', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER 8.4 / 06.15010-2311', '06.15010-2311', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL PIPE ASSY(C/B-T/C) / 65.05701-5345', '65.05701-5345', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL PIPE ASSY(C/B-T/C) / 65.05701-5453', '65.05701-5453', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT,HEXM8 / 06.11063-8214', '06.11063-8214', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2108', '06.16731-2108', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET / 65.09901-0012', '65.09901-0012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,STUD M10X1.5X30 / 65.90201-0072', '65.90201-0072', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M10X1.25 / 06.11024-9202', '06.11024-9202', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M10X1.25 / 65.90535-0001', '65.90535-0001', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2108', '06.16731-2108', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET / 65.09901-0018A', '65.09901-0018A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,STUD / 65.90201-0073', '65.90201-0073', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TURBOCHARGER ASSY / 65.09100-7082', '65.09100-7082', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TURBOCHARGER ASSY / 65.09100-7072', '65.09100-7072', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),