Корзина
0
1210 Масляный бак (OIL TANK)

1210 Масляный бак (OIL TANK)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
2101
180-00200
1
33
S8180221
1
32
2181-2667
1
29
2120-2166D41
6
27
114-00425
6
24
S8000111
2
23
2181-1890D2
2
22
S8011650
1
21
422-00027A
1
20
2119-1007
1
19
S8000181
1
18
2181-1950D7
1
17
2471-9401A
1
16
140-00854
1
15
2129-1008
1
14
ROD
136-00044
1
13
S8012200
1
12
473-00029A
1
11
S5102603
18
10
S0512053
18
9
2471-9051B
1
8
2426-1175
1
7
2129-1393
1
6
S8012000
1
5
473-00028A
1
4
2114-1814
3
4
114-00523
3
3
2114-1813
3
3
114-00522
3
2
S0565461
6
1
470-00071J
1
1
470-00071H
1
1
470-00071G
1
1
470-00071E
1
470-00072
('', 'PACKING / 180-00200', '180-00200', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2101, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SEAL / S8180221', 'S8180221', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-2667', '2181-2667', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X0.8X8 / 2120-2166D41', '2120-2166D41', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00425', '114-00425', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-1890D2', '2181-1890D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8011650', 'S8011650', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BREATHER,AIR / 422-00027A', '422-00027A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GAUGE,LEVEL / 2119-1007', '2119-1007', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000181', 'S8000181', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-1950D7', '2181-1950D7', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FILTER:SUCTION / 2471-9401A', '2471-9401A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00854', '140-00854', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPRING,COMPRESS / 2129-1008', '2129-1008', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROD / 136-00044', '136-00044', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8012200', 'S8012200', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 473-00029A', '473-00029A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 18<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X25 / S0512053', 'S0512053', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 18<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELEMENT,FILTER / 2471-9051B', '2471-9051B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,BY-PASS / 2426-1175', '2426-1175', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPRING / 2129-1393', '2129-1393', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8012000', 'S8012000', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 473-00028A', '473-00028A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM 1.6T / 2114-1814', '2114-1814', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM 1.6T / 114-00523', '114-00523', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM 0.8T / 2114-1813', '2114-1813', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM 0.8T / 114-00522', '114-00522', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X60 / S0565461', 'S0565461', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TANK,OIL / 470-00071J', '470-00071J', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TANK,OIL / 470-00071H', '470-00071H', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TANK,OIL / 470-00071G', '470-00071G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TANK,OIL / 470-00071E', '470-00071E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL TANK ASSY / 470-00072', '470-00072', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),