Корзина
0
1230 Трубопроводы маслоохладителя (OIL COOLER PIPING(2))

1230 Трубопроводы маслоохладителя (OIL COOLER PIPING(2))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
49
NUT
S4012733
6
48
S5102703
6
47
2114-1058D30
6
46
120-00258
3
45
2120-2196D8
4
44
195-01488
1
43
195-01707
1
42
S5110903
4
41
S5110703
32
40
S2221566
4
39
S2215466
32
38
4215-1003D6
8
37
2181-2047A
2
36
2181-1950D9
1
25
S8000291
1
24
2180-1026D24
1
23
2180-1026D27
6
22
2180-1026D31
1
21
2180-1026D32
1
19
420-00304
1
18
420-00261B
1
18
422-00041
1
17
423-00114A
1
11
DS2040296
1
10
2184-1100D188
1
9
S8470085
4
8
2185-1776D1
1
5
140-00814C
1
5
140-00814B
1
5
140-00814A
1
4
140-00813
1
3
140-00812E
1
3
140-00812C
1
3
140-00812B
1
2
140-00811B
1
400-00355
('', 'NUT / S4012733', 'S4012733', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 49, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M12 / S5102703', 'S5102703', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 48, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN / 2114-1058D30', '2114-1058D30', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 47, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,U / 120-00258', '120-00258', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 46, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M12X1.75X30 / 2120-2196D8', '2120-2196D8', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 45, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01488', '195-01488', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 44, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLATE / 195-01707', '195-01707', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 43, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5110903', 'S5110903', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5110703', 'S5110703', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 41, Комплект: 32<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M16X2.0X45 / S2221566', 'S2221566', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M12X1.75X40 / S2215466', 'S2215466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 32<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FLANGE / 4215-1003D6', '4215-1003D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-2047A', '2181-2047A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-1950D9', '2181-1950D9', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000291', 'S8000291', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D24', '2180-1026D24', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D27', '2180-1026D27', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D31', '2180-1026D31', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D32', '2180-1026D32', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,BY-PASS(1.0k) / 420-00304', '420-00304', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,BY-PASS(2.5k) / 420-00261B', '420-00261B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,BY-PASS(2.5k) / 422-00041', '422-00041', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BLOCK / 423-00114A', '423-00114A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF2-910L / DS2040296', 'DS2040296', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF2-820L / 2184-1100D188', '2184-1100D188', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / S8470085', 'S8470085', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / 2185-1776D1', '2185-1776D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00814C', '140-00814C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00814B', '140-00814B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00814A', '140-00814A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00813', '140-00813', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00812E', '140-00812E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00812C', '140-00812C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00812B', '140-00812B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00811B', '140-00811B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL COOLER PIPING / 400-00355', '400-00355', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),