Корзина
0
1250 Трубопроводы (MAIN PIPING(1))

1250 Трубопроводы (MAIN PIPING(1))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
69
DS2043061
1
68
DS2045279
1
67
S8000111
2
66
2181-1950D1
2
66
2181-2047A
2
65
S5111103
2
64
S2227866
2
63
195-01862A
1
63
195-01862
1
62
S2213766
8
61
S8000141
2
60
DS2242015
2
59
2547-9045
2
52
S0561053
3
51
S5102703
3
49
2124-1026D3
3
48
2120-2196D11
6
47
195-01781
1
43
195-01491A
1
42
195-01490
1
29
DS2040298
1
28
DS2040311
1
26
S2215466
8
24
S2212466
4
23
S2212366
8
22
S2212266
4
21
S2212066
8
17
2181-9078
4
16
2181-9080
4
15
2181-9079
8
13
2180-1026D19
4
12
2180-1026D2
8
11
423-00143
2
5
140-00795A
1
4
140-00798A
1
3
114-00425
4
2
S0565466
4
2
S0565461
4
1
420-00227
1
400-00354
('', 'HOSE / DS2043061', 'DS2043061', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 69, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / DS2045279', 'DS2045279', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 68, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 67, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-1950D1', '2181-1950D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 66, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-2047A', '2181-2047A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 66, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5111103', 'S5111103', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 65, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M20X2.5X60 / S2227866', 'S2227866', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 64, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01862A', '195-01862A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 63, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01862', '195-01862', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 63, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X105 / S2213766', 'S2213766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 62, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000141', 'S8000141', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 61, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'REDUCER / DS2242015', 'DS2242015', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 60, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SENSOR,PRESSURE / 2547-9045', '2547-9045', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 59, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X65 / S0561053', 'S0561053', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 52, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M12 / S5102703', 'S5102703', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 51, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 2124-1026D3', '2124-1026D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 49, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M12X1.75X35 / 2120-2196D11', '2120-2196D11', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 48, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01781', '195-01781', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 47, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01491A', '195-01491A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 43, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01490', '195-01490', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / DS2040298', 'DS2040298', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / DS2040311', 'DS2040311', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M12X1.75X40 / S2215466', 'S2215466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X40 / S2212466', 'S2212466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X35 / S2212366', 'S2212366', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X30 / S2212266', 'S2212266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X25 / S2212066', 'S2212066', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FLANGE / 2181-9078', '2181-9078', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FLANGE,SPLIT / 2181-9080', '2181-9080', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FLANGR,SPLIT / 2181-9079', '2181-9079', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D19', '2180-1026D19', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D2', '2180-1026D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BLOCK / 423-00143', '423-00143', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00795A', '140-00795A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00798A', '140-00798A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00425', '114-00425', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X60 / S0565466', 'S0565466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X60 / S0565461', 'S0565461', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,CONTROL / 420-00227', '420-00227', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'MAIN PIPING / 400-00354', '400-00354', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),