Корзина
0
1310 Трубопроводы управления (PILOT PIPING(1))

1310 Трубопроводы управления (PILOT PIPING(1))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
511
S5102503
1
510
S0508653
1
509
2197-1661
1
508
530-00236
1
507
Y-3738-05
1
506
Y-3738-04
1
505
2471-1155A
1
505
2471-1155
1
504
2426-1237
1
503
2471-1154
1
502
2472-7003
1
501
1
92
124-00208D7
1
88
2184-1046D81
1
88
2184-1046D63
1
62
2184-1045D104
1
61
2184-1045D152
1
57
2184-1026D388
1
56
DS2054240
1
42
120-00276
1
40
2181-1702D56
1
39
2181-1702D2
2
37
2181-1702D4
4
36
2181-1126D6
2
34
2181-1126D14
1
30
S8000181
4
28
S8000111
6
7
S5102303
2
6
S0553753
2
5
471-00075A
1
5
471-00075
1
4
S0512253
2
3
2114-1058D10
2
2
198-00016
2
1
195-01601
1
400-00813
('', 'WASHER,SPRING / S5102503', 'S5102503', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 511, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X16 / S0508653', 'S0508653', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 510, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 2197-1661', '2197-1661', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 509, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,PILOT FILTER / 530-00236', '530-00236', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 508, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,BACK UP / Y-3738-05', 'Y-3738-05', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 507, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / Y-3738-04', 'Y-3738-04', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 506, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'INDICATOR / 2471-1155A', '2471-1155A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 505, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'INDICATOR / 2471-1155', '2471-1155', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 505, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,BY-PASS / 2426-1237', '2426-1237', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 504, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELEMENT,PILOT FILTER / 2471-1154', '2471-1154', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 503, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CASE / 2472-7003', '2472-7003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 502, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HEAD / ', '', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 501, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00208D7', '124-00208D7', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 92, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-650L / 2184-1046D81', '2184-1046D81', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 88, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-500L / 2184-1046D63', '2184-1046D63', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 88, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-2400L / 2184-1045D104', '2184-1045D104', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 62, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-2000L / 2184-1045D152', '2184-1045D152', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 61, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/2-2200L / 2184-1026D388', '2184-1026D388', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 57, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/2-500L / DS2054240', 'DS2054240', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 56, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X12 / 120-00276', '120-00276', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D56', '2181-1702D56', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D2', '2181-1702D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D4', '2181-1702D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D6', '2181-1126D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D14', '2181-1126D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000181', 'S8000181', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102303', 'S5102303', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M6X1.0X55 / S0553753', 'S0553753', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FILTER,PILOT / 471-00075A', '471-00075A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FILTER,PILOT / 471-00075', '471-00075', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X30 / S0512253', 'S0512253', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN / 2114-1058D10', '2114-1058D10', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RUBBER / 198-00016', '198-00016', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01601', '195-01601', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PILOT PIPING(1) / 400-00813', '400-00813', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),