Корзина
0
1320 Трубопроводы управления (PILOT PIPING(2))

1320 Трубопроводы управления (PILOT PIPING(2))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
82
2184-1046D149
1
81
2184-1046D84
1
80
2184-1045D117
1
79
2184-1046D198
1
78
2184-1046D148
1
78
2184-1045D102
1
59
2184-1045D69
1
58
2184-1036D70
1
48
TEE
2181-1951D1
1
47
TEE
2181-1951D19
1
42
120-00276
3
41
124-00209D1
3
37
2181-1702D4
5
36
2181-1126D6
2
34
2181-1126D14
4
30
S8000181
4
28
S8000111
10
27
2460-9057A
1
27
2460-9060
1
26
S0512053
2
25
2426-9039C
1
25
2426-9039B
1
24
2120-2196D4
2
23
195-01583B
1
23
195-01583A
1
22
S5102603
4
21
S0558953
2
20
426-00163A
1
20
426-00163
1
19
195-01728A
1
19
195-01993
1
9
2120-2196D8
2
400-00813
('', 'HOSE PF1/4-1800L / 2184-1046D149', '2184-1046D149', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 82, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1050L / 2184-1046D84', '2184-1046D84', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 81, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1220L / 2184-1045D117', '2184-1045D117', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 80, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-400L / 2184-1046D198', '2184-1046D198', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 79, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1450L / 2184-1046D148', '2184-1046D148', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 78, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1450L / 2184-1045D102', '2184-1045D102', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 78, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-600L / 2184-1045D69', '2184-1045D69', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 59, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/2-450L / 2184-1036D70', '2184-1036D70', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 58, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-1951D1', '2181-1951D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 48, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-1951D19', '2181-1951D19', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 47, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X12 / 120-00276', '120-00276', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00209D1', '124-00209D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 41, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D4', '2181-1702D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D6', '2181-1126D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D14', '2181-1126D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000181', 'S8000181', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ACCUMULATOR,PILOT / 2460-9057A', '2460-9057A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ACCUMULATOR,PILOT / 2460-9060', '2460-9060', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X25 / S0512053', 'S0512053', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,PILOT / 2426-9039C', '2426-9039C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,PILOT / 2426-9039B', '2426-9039B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M10X1.5X30 / 2120-2196D4', '2120-2196D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01583B', '195-01583B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01583A', '195-01583A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X70 / S0558953', 'S0558953', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SOLENOID / 426-00163A', '426-00163A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SOLENOID / 426-00163', '426-00163', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01728A', '195-01728A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01993', '195-01993', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M12X1.75X30 / 2120-2196D8', '2120-2196D8', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PILOT PIPING(2) / 400-00813', '400-00813', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),