Корзина
0
1380 Трубопроводы управления (PILOT PIPING(8))

1380 Трубопроводы управления (PILOT PIPING(8))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
51
S0512253
2
50
2114-1058D10
2
49
198-00016
2
48
621-02151
1
47
S0558753
2
46
124-00209D3
1
45
120-00276
2
44
DS2054238
1
43
2184-1036D187
1
42
DS2055651
1
41
DS2055650
1
40
2184-1046D67
1
39
DS2055675
1
38
2184-1045D42
1
37
2184-1045D42
1
24
124-00209D4
1
20
2471-1135
1
19
2181-1126D6
1
16
2181-1126D36
2
14
2181-1126D14
6
13
S8000181
2
12
S8000141
2
11
S8000111
6
10
S0558653
2
9
S5102603
4
8
2423-1470
2
7
S5010613
4
6
S5110603
4
5
S2212266
4
4
420-00030
1
400-00648C
('', 'BOLT M10X1.5X30 / S0512253', 'S0512253', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 51, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 2114-1058D10', '2114-1058D10', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 50, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RUBBER / 198-00016', '198-00016', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 49, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLATE / 621-02151', '621-02151', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 48, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X60 / S0558753', 'S0558753', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 47, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00209D3', '124-00209D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 46, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M8X1.25X12 / 120-00276', '120-00276', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 45, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/2-2050L / DS2054238', 'DS2054238', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 44, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/2-1800L / 2184-1036D187', '2184-1036D187', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 43, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-3650L / DS2055651', 'DS2055651', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-3400L / DS2055650', 'DS2055650', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 41, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-3500L / 2184-1046D67', '2184-1046D67', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-3550L / DS2055675', 'DS2055675', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-420L / 2184-1045D42', '2184-1045D42', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-420L / 2184-1045D42', '2184-1045D42', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00209D4', '124-00209D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FILTER,ADAPTER / 2471-1135', '2471-1135', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PFO1/2-PF1/2 / 2181-1126D6', '2181-1126D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PFO3/8-PF1/4 / 2181-1126D36', '2181-1126D36', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PFO1/4-PF1/4 / 2181-1126D14', '2181-1126D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000181', 'S8000181', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000141', 'S8000141', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X55 / S0558653', 'S0558653', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BLOCK / 2423-1470', '2423-1470', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN / S5010613', 'S5010613', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / S5110603', 'S5110603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X30 / S2212266', 'S2212266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,PEDAL / 420-00030', '420-00030', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PILOT PIPING(8) / 400-00648C', '400-00648C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),