Корзина
0
1520 Кабина (CABIN(5))

1520 Кабина (CABIN(5))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
8308
2161-6060
1
8307
2731-6003
1
8306
2161-6063
2
8305
2731-6002
1
8304
2116-6007
1
8303
2116-6006
1
8302
2123-6119
2
8301
2622-6014
1
8192
S3452823
1
8191
2621-9005
1
1027
2171-1078
2
1026
2114-1058D45
6
1019
S0512263
6
834
124-00010
1
833
2124-1689A
1
832
2114-1898D2
2
831
S4012533
2
830
2891-1311
4
829
2150-1132A
1
828
2123-2239A
1
827
S3452823
1
826
2120-2166D5
2
825
2621-9005
1
824
2903-1220
1
823
2903-1219A
1
822
2161-2227
1
821
2172-1110B
1
820
2136-1431
1
819
K1004085
1
819
2172-9022
1
818
S4012303
2
817
2172-9021
1
816
2120-2150D3
3
815
172-00212
1
815
K1003900
1
815
2172-9036
1
814
2125-9036
1
813
2124-1607
6
812
161-00428A
1
812
161-00428
1
811
S5102203
2
810
S5010213
2
809
S3450833
2
808
S5210303
3
807
2180-1267
1
806
2161-2229
1
805
2198-1054
1
804
PIN
2123-2247
1
802
2903-1214
1
801
2621-3765B
1
801
622-00242
1
113
2161-2227
1
94
2120-2150D1
2
93
2114-1856
1
92
2142-9005
1
67
S4014633
2
66
2161-2226
2
22
S5010613
2
14
2114-1058D45
6
13
S0512263
6
8
622-00219G
1
8
622-00219E
1
8
622-00219C
1
8
622-00219B
1
8
622-00219A
1
8
622-00219
1
622-00177Q
1
622-00177P
1
622-00177N
1
622-00177M
1
622-00177L
1
622-00177K
1
622-00177J
1
622-00177H
1
622-00177G
1
622-00177E
1
622-00177B
1
('', 'RUN CHANNEL / 2161-6060', '2161-6060', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8308, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BAR,CENTER / 2731-6003', '2731-6003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8307, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER,CLASS / 2161-6063', '2161-6063', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8306, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BAR,SEAL / 2731-6002', '2731-6002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8305, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER,LOCK / 2116-6007', '2116-6007', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8304, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER,LOCK / 2116-6006', '2116-6006', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8303, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'DOOR LOCK / 2123-6119', '2123-6119', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8302, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SASH / 2622-6014', '2622-6014', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8301, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW M5X0.8X10 / S3452823', 'S3452823', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8192, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER,HANDLE / 2621-9005', '2621-9005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8191, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HINGE / 2171-1078', '2171-1078', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1027, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER M10 / 2114-1058D45', '2114-1058D45', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1026, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X30 / S0512263', 'S0512263', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1019, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP,ROD / 124-00010', '124-00010', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 834, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROD,SNAP / 2124-1689A', '2124-1689A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 833, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 2114-1898D2', '2114-1898D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 832, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M8X1.25 / S4012533', 'S4012533', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 831, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLATE,PLAIN / 2891-1311', '2891-1311', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 830, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOOK,CATCH DOOR / 2150-1132A', '2150-1132A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 829, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROD,DOOR LOCK / 2123-2239A', '2123-2239A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 828, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW M5X0.8X10 / S3452823', 'S3452823', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 827, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X20 / 2120-2166D5', '2120-2166D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 826, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER,HANDLE / 2621-9005', '2621-9005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 825, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GLASS 5T / 2903-1220', '2903-1220', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 824, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GLASS 5T / 2903-1219A', '2903-1219A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 823, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER,RUBBER / 2161-2227', '2161-2227', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 822, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HANDLE,DOOR / 2172-1110B', '2172-1110B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 821, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROD,HANDLE INNER DOOR / 2136-1431', '2136-1431', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 820, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HANDLE,INNER / K1004085', 'K1004085', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 819, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HANDLE,INNER / 2172-9022', '2172-9022', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 819, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M6X1.0 / S4012303', 'S4012303', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 818, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HANDLE,OUTER / 2172-9021', '2172-9021', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 817, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M6X1.0X16 / 2120-2150D3', '2120-2150D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 816, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,KEY / 172-00212', '172-00212', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 815, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,KEY / K1003900', 'K1003900', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 815, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,KEY / 2172-9036', '2172-9036', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 815, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CATCH,DOOR LOCK / 2125-9036', '2125-9036', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 814, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRIM CLIP / 2124-1607', '2124-1607', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 813, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PAD,DOOR / 161-00428A', '161-00428A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 812, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PAD,DOOR / 161-00428', '161-00428', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 812, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER SPRING M5 / S5102203', 'S5102203', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 811, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER PLAIN M5 / S5010213', 'S5010213', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 810, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SCREW M5X0.8X12 / S3450833', 'S3450833', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 809, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,TOOTHED LOCK / S5210303', 'S5210303', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 808, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DOOR / 2180-1267', '2180-1267', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 807, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FINISHER,SASH DOOR / 2161-2229', '2161-2229', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 806, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'S-RUBBER,DOOR / 2198-1054', '2198-1054', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 805, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2247', '2123-2247', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 804, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SASH ASSY,DOOR / ', '', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 803, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GLASS,DOOR t=5 / 2903-1214', '2903-1214', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 802, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL ASM,DOOR / 2621-3765B', '2621-3765B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 801, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL ASM,DOOR / 622-00242', '622-00242', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 801, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER / 2161-2227', '2161-2227', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 113, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X25 / 2120-2150D1', '2120-2150D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 94, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM,STRIKER 1.0T / 2114-1856', '2114-1856', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 93, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STRIKER,DOOR LOCK / 2142-9005', '2142-9005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 92, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M10X1.5 / S4014633', 'S4014633', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 67, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER,RUBBER / 2161-2226', '2161-2226', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 66, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN M10 / S5010613', 'S5010613', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 2114-1058D45', '2114-1058D45', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X30 / S0512263', 'S0512263', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL,DOOR ASSY / 622-00219G', '622-00219G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL,DOOR ASSY / 622-00219E', '622-00219E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL,DOOR ASSY / 622-00219C', '622-00219C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL,DOOR ASSY / 622-00219B', '622-00219B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL,DOOR ASSY / 622-00219A', '622-00219A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PANEL,DOOR ASSY / 622-00219', '622-00219', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177Q', '622-00177Q', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177P', '622-00177P', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177N', '622-00177N', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177M', '622-00177M', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177L', '622-00177L', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177K', '622-00177K', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177J', '622-00177J', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177H', '622-00177H', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177G', '622-00177G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177E', '622-00177E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CABIN ASSY / 622-00177B', '622-00177B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),