Корзина
0
2105 Тележка гусеничная (TRACK FRAME - 3m TRACK)

2105 Тележка гусеничная (TRACK FRAME - 3m TRACK)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
201
180-00297D3
1
31
2114-1831A
36
29
S5103103
16
26
S0574966
36
26
S0574961
36
22
S0527666
16
22
S0527661
16
21
2120-2196D10
16
17
2120-2196D2
2
16
2180-1017A
1
15
2403-0002
1
12
621-01989
1
11
2623-1129B
4
2
109-00157
1
1
604-00140
1
604-00139
('', 'SEAL / 180-00297D3', '180-00297D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 201, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,HARD / 2114-1831A', '2114-1831A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M20 / S5103103', 'S5103103', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X3.0X80 / S0574966', 'S0574966', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X3.0X80 / S0574961', 'S0574961', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X50 / S0527666', 'S0527666', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X50 / S0527661', 'S0527661', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X25 / 2120-2196D10', '2120-2196D10', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M10X1.5X25 / 2120-2196D2', '2120-2196D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PACKING / 2180-1017A', '2180-1017A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 2403-0002', '2403-0002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 621-01989', '621-01989', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GUARD,LINK / 2623-1129B', '2623-1129B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BEARING,SWING / 109-00157', '109-00157', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FRAME,TRACK / 604-00140', '604-00140', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRACK ASSY / 604-00139', '604-00139', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),