Корзина
0
2140 Каток верхний (UPPER ROLLER)

2140 Каток верхний (UPPER ROLLER)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
814
S5102603
3
813
S5102503
3
812
S0758253
3
811
S0508861
3
810
2114-1158A
1
809
2229-1006B
1
808
2181-6005
1
807
2180-6005
1
806
2180-9005A
1
805
2110-1073A
1
804
2110-1072A
1
803
2271-1015B
1
802
2112-1018B
1
801
2270-6127A
1
28
S5102903
16
20
S0521456
16
20
S0521451
16
8
2270-6126A
4
604-00122A
('', 'WASHER,SPRING / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 814, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102503', 'S5102503', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 813, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.25X30 / S0758253', 'S0758253', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 812, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X20 / S0508861', 'S0508861', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 811, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 2114-1158A', '2114-1158A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 810, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 2229-1006B', '2229-1006B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 809, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-6005', '2181-6005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 808, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-6005', '2180-6005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 807, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,GROUP / 2180-9005A', '2180-9005A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 806, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 2110-1073A', '2110-1073A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 805, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 2110-1072A', '2110-1072A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 804, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 2271-1015B', '2271-1015B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 803, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHAFT / 2112-1018B', '2112-1018B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 802, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BODY ASSY / 2270-6127A', '2270-6127A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 801, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102903', 'S5102903', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X40 / S0521456', 'S0521456', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X40 / S0521451', 'S0521451', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROLLER,UPPER / 2270-6126A', '2270-6126A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRACK ASSY / 604-00122A', '604-00122A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),