Корзина
0
4120 Насос шестеренный (GEAR PUMP)

4120 Насос шестеренный (GEAR PUMP)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
38
06.01923-3113
2
37
65.90001-6006
2
36
65.05701-5230
1
35
06.02090-0422
2
34
06.16731-2107
2
33
06.15010-2311
2
32
65.05715-5001
1
31
65.05903-0003
1
30
06.01283-7113
4
29
06.16731-2107
4
28
06.56250-2002
4
27
65.05701-5153
1
26
65.96601B0019
1
25
06.01913-3111
1
24
06.01913-3113
2
23
06.15010-2311
2
22
06.01283-7114
1
21
65.90510-0012
1
20
65.05740-0015
1
19
65.05701-5203B
1
18
65.05701-6039B
1
17
65.05805-5186A
1
17
65.05805-5211
1
16
06.01913-3113
1
15
65.05807-0001
1
14
65.05806-5096A
1
13
65.05904A0016
1
12
06.16731-2107
1
11
65.90001-6006
10
10
65.90201-0037
1
9
06.01913-3115
24
8
65.90001-6005
2
7
65.05809-0037
1
6
65.05809-0014
2
5
65.05809-0013
2
4
65.05809-0012
9
3
06.56190-0732
1
2
65.98125-5019
1
2
65.98125-5022
1
1
65.05801-5194A
1
('', 'BOLT ASSY M8X20 / 06.01923-3113', '06.01923-3113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET HEAD M8X25 / 65.90001-6006', '65.90001-6006', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL PIPE ASSY(C/F-BLOCK) / 65.05701-5230', '65.05701-5230', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET HEAD M8X65 / 06.02090-0422', '06.02090-0422', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2107', '06.16731-2107', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 06.15010-2311', '06.15010-2311', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CONNECTING FLANGE ASSY / 65.05715-5001', '65.05715-5001', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET,CONNECTING FLANGE / 65.05903-0003', '65.05903-0003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,HEXM8X1.25X20 / 06.01283-7113', '06.01283-7113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2107', '06.16731-2107', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET,OIL PUMP FLANGE / 06.56250-2002', '06.56250-2002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL PIPE ASSY(O/P-&gt;C/F) / 65.05701-5153', '65.05701-5153', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET,OIL SUCTION PIPE / 65.96601B0019', '65.96601B0019', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X16 / 06.01913-3111', '06.01913-3111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X20 / 06.01913-3113', '06.01913-3113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 06.15010-2311', '06.15010-2311', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,HEXM8X22 / 06.01283-7114', '06.01283-7114', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT,CLEVELOC / 65.90510-0012', '65.90510-0012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET,SUCTION PIPE / 65.05740-0015', '65.05740-0015', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE,OIL SUCTION / 65.05701-5203B', '65.05701-5203B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL SUCTION PIPE ASSY / 65.05701-6039B', '65.05701-6039B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL LEVEL GAUGE ASSY / 65.05805-5186A', '65.05805-5186A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'OIL LEVEL GAUGE ASSY / 65.05805-5211', '65.05805-5211', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X20 / 06.01913-3113', '06.01913-3113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP,GUIDE TUBE / 65.05807-0001', '65.05807-0001', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TUBE,GUIDE / 65.05806-5096A', '65.05806-5096A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET,OIL PAN / 65.05904A0016', '65.05904A0016', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / 06.16731-2107', '06.16731-2107', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET / 65.90001-6006', '65.90001-6006', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SPACER / 65.90201-0037', '65.90201-0037', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ASSY M8X25 / 06.01913-3115', '06.01913-3115', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 24<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET / 65.90001-6005', '65.90001-6005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,OIL PAN / 65.05809-0037', '65.05809-0037', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,OIL PAN / 65.05809-0014', '65.05809-0014', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,OIL PAN / 65.05809-0013', '65.05809-0013', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,OIL PAN / 65.05809-0012', '65.05809-0012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 9<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SEAL / 06.56190-0732', '06.56190-0732', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'JOINT,DRAIN / 65.98125-5019', '65.98125-5019', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'JOINT,DRAIN / 65.98125-5022', '65.98125-5022', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PAN,OIL / 65.05801-5194A', '65.05801-5194A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),