Корзина
0
4161 Редуктор ходовой (TRAVEL REDUCTION GEAR (SERIAL2377~))

4161 Редуктор ходовой (TRAVEL REDUCTION GEAR (SERIAL2377~))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
1507
S5740650
3
1505
K1000720
3
1504
K9000801
3
1503
K9000800
6
1502
K9000799
3
1501
K1000712
1
1007
S5740650
3
1005
K1000719
45
1004
K9000797
3
1003
K9000796
6
1002
K9000795
3
1001
K1000713
1
507
S5740950
4
507
S5741240
4
505
K1000718
72
504
K9000793
4
504
K9001291
4
503
K9000792
8
502
K9000791
4
501
K9001290
1
501
K1000714
1
46
S8000141
3
45
2181-1890D3
3
43
S2215061
17
42
S2219971
24
42
S2219661
24
41
S2212061
16
40
S2208961
16
40
S2212061
32
39
V2180-1217D174
1
37
S6501100
1
36
S6501150
1
35
2180-6059
1
33
K9000813
2
32
K9000812
1
31
K9000811
1
30
K9000810
1
29
K9000809
1
28
K9000808
1
27
K9000807
1
24
K9000806
1
23
K1000716
1
22
K9000805
1
21
K9000804
1
20
K9000803
4
19
K9000802
1
15
K1003027
1
14
K9000798
1
10
K1003028
1
9
K9000794
1
5
K1003029
1
4
K9000790
1
3
K9000789
1
2
K1000707
1
404-00098C
1
404-00098B
1
404-00100
1
('', 'PIN,SPRING M4X20 / S5740650', 'S5740650', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1507, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BEARING,NEEDLE ROLLER / K1000720', 'K1000720', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1505, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN NO.1 / K9000801', 'K9000801', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1504, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,THRUST NO.1 / K9000800', 'K9000800', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1503, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,PLANETARY NO.1 / K9000799', 'K9000799', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1502, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CARRIER NO.1 / K1000712', 'K1000712', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1501, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN,SPRING M4X20 / S5740650', 'S5740650', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1007, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROLLER,NEEDLE / K1000719', 'K1000719', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1005, Комплект: 45<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN NO.2 / K9000797', 'K9000797', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1004, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,THRUST NO.2 / K9000796', 'K9000796', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1003, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,PLANETARY NO.2 / K9000795', 'K9000795', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1002, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CARRIER NO.2 / K1000713', 'K1000713', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1001, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN,SPRING / S5740950', 'S5740950', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 507, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN,SPRING / S5741240', 'S5741240', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 507, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROLLER,NEEDLE / K1000718', 'K1000718', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 505, Комплект: 72<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN NO.3 / K9000793', 'K9000793', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 504, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN NO.3 / K9001291', 'K9001291', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 504, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,THRUST NO.3 / K9000792', 'K9000792', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 503, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,PLANETARY NO.3 / K9000791', 'K9000791', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 502, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CARRIER NO.3 / K9001290', 'K9001290', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 501, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CARRIER NO.3 / K1000714', 'K1000714', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 501, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING 1B P14 / S8000141', 'S8000141', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 46, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG PF3/8 / 2181-1890D3', '2181-1890D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 45, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M12X25 / S2215061', 'S2215061', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 43, Комплект: 17<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M14X115 / S2219971', 'S2219971', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 24<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M14X100 / S2219661', 'S2219661', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 24<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X25 / S2212061', 'S2212061', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 41, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M8X25 / S2208961', 'S2208961', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X25 / S2212061', 'S2212061', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 32<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / V2180-1217D174', 'V2180-1217D174', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SNAP / S6501100', 'S6501100', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RING,SNAP / S6501150', 'S6501150', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,FLOATING / 2180-6059', '2180-6059', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BEARING,ANGULAR / K9000813', 'K9000813', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COUPLING / K9000812', 'K9000812', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING,OIL / K9000811', 'K9000811', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING,THRUST NO.4 / K9000810', 'K9000810', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING,THRUST NO.1 / K9000809', 'K9000809', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING,THRUST NO.2 / K9000808', 'K9000808', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING,THRUST NO.3 / K9000807', 'K9000807', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GASKET / K9000806', 'K9000806', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / K1000716', 'K1000716', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,THRUST NO.4 / K9000805', 'K9000805', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,RING / K9000804', 'K9000804', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN,DOWEL / K9000803', 'K9000803', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,SUN NO.1 / K9000802', 'K9000802', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'KIT,CARRIER NO.1 / K1003027', 'K1003027', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,SUN NO.2 / K9000798', 'K9000798', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'KIT,CARRIER NO.2 / K1003028', 'K1003028', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'GEAR,SUN NO.3 / K9000794', 'K9000794', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'KIT,CARRIER NO.3 / K1003029', 'K1003029', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BEARING,GUIDE / K9000790', 'K9000790', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER / K9000789', 'K9000789', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOUSING / K1000707', 'K1000707', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRAVEL REDUCTION GEAR / 404-00098C', '404-00098C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRAVEL REDUCTION GEAR / 404-00098B', '404-00098B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRAVEL REDUCTION GEAR / 404-00100', '404-00100', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),