Корзина
0
6150 Система освещения (6-LAMP & BEACON(TELESCOPIC))

6150 Система освещения (6-LAMP & BEACON(TELESCOPIC))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
1801
515-00013
1
701
2515-1016D4
1
301
K9000353
1
101
K9000353
1
33
S5010313
1
32
S5102303
1
31
S0504453
1
30
530-00249
1
28
530-00248
1
27
530-00237
1
26
530-00235
1
25
161-00404
1
24
S5010513
2
23
S5102503
2
22
S0508653
2
21
195-01805
1
18
534-00062
1
17
S4012533
2
16
2114-1898D8
2
15
S5102503
2
14
S0556453
2
11
2114-1898D1
4
10
S5102603
4
9
2120-2166D2
4
8
195-01693
1
7
534-00077
6
4
2190-2036D10
1
3
2549-9098
1
2
2190-2584D14
1
1
2549-9109
1
('', 'BULB,HALOGEN H1 24V 70W / 515-00013', '515-00013', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1801, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BULB,HALOGEN H3 24V 70W / 2515-1016D4', '2515-1016D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 701, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LAMP,PILOT / K9000353', 'K9000353', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 301, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LAMP,PILOT / K9000353', 'K9000353', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 101, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN M6 / S5010313', 'S5010313', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M6 / S5102303', 'S5102303', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M6X1.0X12 / S0504453', 'S0504453', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,BEACON TELESCOPIC / 530-00249', '530-00249', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,REAR LAMP JOINT / 530-00248', '530-00248', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,REAR CABIN LAMP / 530-00237', '530-00237', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,FRONT CABIN LAMP / 530-00235', '530-00235', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RUBBER,PLATE / 161-00404', '161-00404', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN M8 / S5010513', 'S5010513', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M8 / S5102503', 'S5102503', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X16 / S0508653', 'S0508653', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SUPPORT,BEACON / 195-01805', '195-01805', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LAMP,ROTATING BEACON / 534-00062', '534-00062', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M8X1.25 / S4012533', 'S4012533', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,PLAIN / 2114-1898D8', '2114-1898D8', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M8 / S5102503', 'S5102503', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X55 / S0556453', 'S0556453', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SUPPORT,REAR LAMP & BEACON / 195-01804', '195-01804', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER / 2114-1898D1', '2114-1898D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X25 / 2120-2166D2', '2120-2166D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SUPPORT,FRONT CABIN LAMP / 195-01693', '195-01693', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LAMP,CABIN 24V 70W / 534-00077', '534-00077', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RELAY,CABIN LAMP (2) 24V 20/30A / 2544-9033', '2544-9033', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RELAY,CABIN LAMP (1) 24V 20/30A / 2544-9033', '2544-9033', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'INSERT,ROTATING BEACON / 2190-2036D10', '2190-2036D10', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SWITCH,ROTATING BEACON / 2549-9098', '2549-9098', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'INSERT,CABIN LAMP / 2190-2584D14', '2190-2584D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SWITCH,CABIN LAMP / 2549-9109', '2549-9109', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', '6-LAMP & BEACON(TELESCOPIC)ASSY / 534-00066F2', '534-00066F2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),