Корзина
0
6300 Рукоять (ARM-2.5m)

6300 Рукоять (ARM-2.5m)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
203
110-00158
2
202
2110-1376A
2
105
110-00206
2
104
110-00152
2
102
110-00151
2
31
120-00223
8
30
114-00379A
2
30
114-00379
2
28
2114-1059D118
2
27
2114-1059D234
8
26
2114-1059D114
4
25
2114-1059D63
2
24
180-00077D6
2
23
S6710041
9
22
S0566966
1
21
S0571866
3
20
S4013133
6
19
S4012933
2
18
S0521366
2
17
S5102903
2
16
2116-1060D5
2
15
2114-1059D219
8
14
2114-1059D113
4
13
2180-1106BD14
2
12
2180-1106BD6
14
11
2180-1106BD24
2
10
PIN
2123-2224B
1
9
PIN
2123-2223C
2
8
PIN
2123-2222B
1
7
PIN
2123-2215C
1
6
PIN
2123-2220C
1
4
2155-1311B
1
3
2155-1310B
1
2
2155-1327H
1
1
2701-1475N
1
2701-1474
('', 'BUSHING / 110-00158', '110-00158', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 203, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 2110-1376A', '2110-1376A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 202, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING,FLANGE / 110-00206', '110-00206', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 105, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 110-00152', '110-00152', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 104, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 110-00151', '110-00151', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 102, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.25X25 / 120-00223', '120-00223', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00379A', '114-00379A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00379', '114-00379', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D118', '2114-1059D118', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D234', '2114-1059D234', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D114', '2114-1059D114', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D63', '2114-1059D63', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 180-00077D6', '180-00077D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FITTING / S6710041', 'S6710041', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 9<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X140 / S0566966', 'S0566966', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X170 / S0571866', 'S0571866', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M20X2.5 / S4013133', 'S4013133', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M16X2.0 / S4012933', 'S4012933', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X35 / S0521366', 'S0521366', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102903', 'S5102903', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER / 2116-1060D5', '2116-1060D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D219', '2114-1059D219', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D113', '2114-1059D113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DUST / 2180-1106BD14', '2180-1106BD14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DUST / 2180-1106BD6', '2180-1106BD6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 14<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DUST / 2180-1106BD24', '2180-1106BD24', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2224B', '2123-2224B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2223C', '2123-2223C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2222B', '2123-2222B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2215C', '2123-2215C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2220C', '2123-2220C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK,GUIDE(L.H) / 2155-1311B', '2155-1311B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK,GUIDE(R.H) / 2155-1310B', '2155-1310B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PUSH LINK ASSY / 2155-1327H', '2155-1327H', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ARM-2.5m / 2701-1475N', '2701-1475N', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ARM ASSY / 2701-1474', '2701-1474', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),