Корзина
0
6530 Стрела (BOOM PIPING-10m)

6530 Стрела (BOOM PIPING-10m)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
28
124-00290
4
27
124-00289
4
26
S2212266
4
25
S2212466
28
24
2181-9078
14
23
S2212666
40
22
2180-1026D19
18
21
S5102803
36
20
S0562766
36
18
161-00281
30
17
124-00218
12
16
124-00223
24
15
DS2038131
1
14
2184-1100D226
1
13
140-00789B
1
13
140-00789A
1
12
140-00788B
1
12
140-00788A
1
11
140-01007
2
10
140-01006A
1
10
140-01006
1
9
140-01005A
1
9
140-01005
1
8
140-01004
4
7
140-01003
1
6
140-01002A
1
6
140-01002
1
5
140-00057A
1
5
140-00057
1
4
140-00056
1
3
440-00257A
1
3
440-00257
1
2
440-00417A
1
2
440-00417
1
2
2440-9239G
1
1
440-00416A
1
1
440-00416
1
1
2440-9238G
1
400-00804
('', 'CLAMP / 124-00290', '124-00290', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / 124-00289', '124-00289', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X30 / S2212266', 'S2212266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X40 / S2212466', 'S2212466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 28<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FLANGE / 2181-9078', '2181-9078', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 14<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X50 / S2212666', 'S2212666', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 40<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D19', '2180-1026D19', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 18<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102803', 'S5102803', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X40 / S0562766', 'S0562766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RUBBER / 161-00281', '161-00281', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 30<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / 124-00218', '124-00218', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 12<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00223', '124-00223', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 24<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / DS2038131', 'DS2038131', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / 2184-1100D226', '2184-1100D226', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00789B', '140-00789B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00789A', '140-00789A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00788B', '140-00788B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00788A', '140-00788A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01007', '140-01007', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01006A', '140-01006A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01006', '140-01006', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01005A', '140-01005A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01005', '140-01005', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01004', '140-01004', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01003', '140-01003', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01002A', '140-01002A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01002', '140-01002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00057A', '140-00057A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00057', '140-00057', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00056', '140-00056', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,ARM / 440-00257A', '440-00257A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,ARM / 440-00257', '440-00257', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(R.H) / 440-00417A', '440-00417A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(R.H) / 440-00417', '440-00417', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(R.H) / 2440-9239G', '2440-9239G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(L.H) / 440-00416A', '440-00416A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(L.H) / 440-00416', '440-00416', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(L.H) / 2440-9238G', '2440-9238G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOOM PIPING-10m / 400-00804', '400-00804', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),