Корзина
0
6580 Трубопроводы (LOCK VALVE PIPING-6.245m)

6580 Трубопроводы (LOCK VALVE PIPING-6.245m)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
401
K9000999
1
45
NUT
S4012733
2
44
S0561453
2
43
2184-1046D301
1
42
2184-1046D301
1
41
2184-1045D206
1
40
2184-1046D284
1
40
2184-1060D227
1
39
2184-1045D206
1
38
2184-1046D116
1
37
DS2059383
1
36
2184-1046D82
1
36
2184-1046D84
1
35
2184-1046D82
1
35
2184-1046D84
1
34
2184-1046D142
1
34
2184-1046D52
1
33
2184-1046D142
1
33
2184-1046D52
1
32
140-00852E
1
32
140-00852B
1
31
140-00851E
1
31
140-00851B
1
30
140-00838E
1
30
140-00838B
1
29
140-00837E
1
29
140-00837B
1
28
124-00199D5
4
26
TEE
2181-2375D7
2
25
2181-2419D2
2
24
NUT
121-00010D1
2
23
2114-1180D20
1
22
S5102803
2
21
S0563366
2
20
195-00163
1
19
181-00078D5
2
18
TEE
181-00008
2
17
2124-1084D2
30
16
S0561253
1
15
195-01536
1
14
195-01535A
2
13
NUT
S4032833
4
12
2181-1923D12
4
11
2181-1916D5
4
10
2181-1126D14
4
9
S8000111
8
8
S2215866
12
7
S8000341
3
6
S5110703
24
5
S2215766
12
4
420-00004A
3
3
440-00268A
1
3
440-00268
1
2
440-00415A
1
2
440-00415
1
2
2440-6498G
1
1
440-00414A
1
1
440-00414
1
1
2440-6497G
1
('', 'SEAL KIT / K9000999', 'K9000999', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 401, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT / S4012733', 'S4012733', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 45, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X85 / S0561453', 'S0561453', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 44, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-5750L / 2184-1046D301', '2184-1046D301', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 43, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-5750L / 2184-1046D301', '2184-1046D301', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF3/8-2000L / 2184-1045D206', '2184-1045D206', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 41, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF3/8-1800L / 2184-1046D284', '2184-1046D284', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF3/8-1750L(ST-45) / 2184-1060D227', '2184-1060D227', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF3/8-2000L / 2184-1045D206', '2184-1045D206', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF3/8-2000L / 2184-1046D116', '2184-1046D116', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-800L / DS2059383', 'DS2059383', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-850L / 2184-1046D82', '2184-1046D82', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1050L / 2184-1046D84', '2184-1046D84', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-850L / 2184-1046D82', '2184-1046D82', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1050L / 2184-1046D84', '2184-1046D84', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-900L / 2184-1046D142', '2184-1046D142', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1100L / 2184-1046D52', '2184-1046D52', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-900L / 2184-1046D142', '2184-1046D142', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-1100L / 2184-1046D52', '2184-1046D52', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00852E', '140-00852E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00852B', '140-00852B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00851E', '140-00851E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00851B', '140-00851B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00838E', '140-00838E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00838B', '140-00838B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00837E', '140-00837E', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-00837B', '140-00837B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00199D5', '124-00199D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-2375D7', '2181-2375D7', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-2419D2', '2181-2419D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT / 121-00010D1', '121-00010D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1180D20', '2114-1180D20', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5102803', 'S5102803', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X70 / S0563366', 'S0563366', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-00163', '195-00163', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 181-00078D5', '181-00078D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 181-00008', '181-00008', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP,BAND / 2124-1084D2', '2124-1084D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 30<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X75 / S0561253', 'S0561253', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01536', '195-01536', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01535A', '195-01535A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT / S4032833', 'S4032833', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1923D12', '2181-1923D12', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1916D5', '2181-1916D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D14', '2181-1126D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT:SOCKET M12X1.75X60 / S2215866', 'S2215866', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 12<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000341', 'S8000341', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING / S5110703', 'S5110703', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 24<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X55 / S2215766', 'S2215766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 12<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,LOCK / 420-00004A', '420-00004A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,ARM / 440-00268A', '440-00268A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,ARM / 440-00268', '440-00268', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(R.H) / 440-00415A', '440-00415A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(R.H) / 440-00415', '440-00415', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(R.H) / 2440-6498G', '2440-6498G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(L.H) / 440-00414A', '440-00414A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(L.H) / 440-00414', '440-00414', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CYLINDER,BOOM(L.H) / 2440-6497G', '2440-6497G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LOCK VALVE PIPING-6.245m BOOM / 400-00656', '400-00656', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),