Корзина
0
6620 Трубопроводы стрелы (BOOM PIPING-ONE WAY)

6620 Трубопроводы стрелы (BOOM PIPING-ONE WAY)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
23
124-00292
4
22
124-00291
4
21
124-00184A
8
20
140-01131
1
19
195-01920
4
18
161-00280
10
17
124-00219
8
15
S5102803
16
14
S0563166
8
13
S0562766
8
12
S2218666
8
11
2420-9627B
1
11
2420-9627A
1
10
2181-4133D6
2
9
2181-2818
1
8
2181-1950D9
2
7
S8000291
6
6
2180-1026D23
2
5
S8030161
4
4
2184-1197D101
1
3
140-01130
1
2
140-01129A
1
1
140-01128A
1
400-00873
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00292', '124-00292', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00291', '124-00291', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00184A', '124-00184A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01131', '140-01131', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01920', '195-01920', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RUBBER / 161-00280', '161-00280', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / 124-00219', '124-00219', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M14 / S5102803', 'S5102803', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X60 / S0563166', 'S0563166', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X40 / S0562766', 'S0562766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M14X2.0X50 / S2218666', 'S2218666', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,RELIEF / 2420-9627B', '2420-9627B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,RELIEF / 2420-9627A', '2420-9627A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-4133D6', '2181-4133D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-2818', '2181-2818', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG / 2181-1950D9', '2181-1950D9', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000291', 'S8000291', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D23', '2180-1026D23', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8030161', 'S8030161', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE / 2184-1197D101', '2184-1197D101', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01130', '140-01130', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01129A', '140-01129A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01128A', '140-01128A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOOM PIPING / 400-00873', '400-00873', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),