Корзина
0
6690 Трубопроводы стрелы (BOOM PIPING-ROTATION & TILTING (SERIAL1020~))

6690 Трубопроводы стрелы (BOOM PIPING-ROTATION & TILTING (SERIAL1020~))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
23
S5010813
8
22
114-00526
2
21
124-00256
1
20
S5102603
2
19
S8030081
4
18
S0563166
2
17
S0558453
2
16
195-02057
1
15
S2209466
16
14
2180-1026D30
4
13
S5102803
12
12
S0564166
8
11
S0563466
2
10
621-02210
1
9
2124-1025D2
1
8
124-00212
8
7
124-00258
8
6
140-01244
1
5
140-01245
1
4
140-01243
1
3
140-01242
1
2
140-01241
1
1
140-01240
1
('', 'WASHER M14 / S5010813', 'S5010813', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00526', '114-00526', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / 124-00256', '124-00256', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8030081', 'S8030081', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X60 / S0563166', 'S0563166', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X45 / S0558453', 'S0558453', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-02057', '195-02057', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M8X1.25X40 / S2209466', 'S2209466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D30', '2180-1026D30', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M14 / S5102803', 'S5102803', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 12<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X110 / S0564166', 'S0564166', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M14X2.0X75 / S0563466', 'S0563466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLATE / 621-02210', '621-02210', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 2124-1025D2', '2124-1025D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP / 124-00212', '124-00212', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00258', '124-00258', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE PF1/2&quot; / 140-01244', '140-01244', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE PF1/2&quot; / 140-01245', '140-01245', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE PF1/2&quot; / 140-01243', '140-01243', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE PF1/2&quot; / 140-01242', '140-01242', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE PF1/2&quot; / 140-01241', '140-01241', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE PF1/2&quot; / 140-01240', '140-01240', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOOM PIPING,ROTATING&TILTING / 400-01022', '400-01022', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),