Корзина
0
6770 Трубопроводы управления (PILOT PIPING-P3C)

6770 Трубопроводы управления (PILOT PIPING-P3C)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
15
S8000111
1
14
2181-1702D
1
13
S8000141
5
12
2181-1702D5
3
11
2181-1126D7
2
10
S0558366
2
9
S5102603
4
8
S4012603
2
7
H007-0006D010
2
6
A042-0047A
1
5
A006-0002
1
4
H001-0016D171
1
3
H001-0017D187
1
2
H001-0017D185
1
1
H001-0017D185
1
H300-9055
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D', '2181-1702D', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000141', 'S8000141', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D5', '2181-1702D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D7', '2181-1126D7', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,HEX M10X1.5X40 / S0558366', 'S0558366', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M10 / S4012603', 'S4012603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,U M10X1.5 / H007-0006D010', 'H007-0006D010', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / A042-0047A', 'A042-0047A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SWITCH / A006-0002', 'A006-0002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 2900L / H001-0016D171', 'H001-0016D171', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1600L / H001-0017D187', 'H001-0017D187', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 3100L / H001-0017D185', 'H001-0017D185', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 3100L / H001-0017D185', 'H001-0017D185', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PILOT PIPING-P3C / H300-9055', 'H300-9055', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),