Корзина
0
6790 Рукоять (ARM - 3.1m - HEAVY DUTY)

6790 Рукоять (ARM - 3.1m - HEAVY DUTY)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
203
2110-1358A
2
202
110-00206
2
104
110-00206
2
103
110-00152
2
102
110-00151
2
32
160-00020
8
31
120-00223
8
30
114-00379A
2
29
2181-1116D1
1
28
2114-1059D118
2
27
2114-1059D234
8
26
2114-1059D114
4
25
2114-1059D63
2
24
180-00077D6
2
23
S6710041
8
22
S0566966
1
21
S0571866
3
20
S4013133
6
19
S4012933
2
18
S0521366
2
17
S5102903
2
16
2116-1060D5
2
15
2114-1059D219
8
14
2114-1059D113
4
13
2180-1106BD14
2
12
2180-1106BD6
14
11
2180-1106BD24
2
10
PIN
2123-2224B
1
9
PIN
2123-2223C
1
8
PIN
2123-2222B
1
7
PIN
K1000541
1
6
PIN
K1000205
1
5
PIN
K1000204
1
4
K1000203
1
3
K1000202
1
2
K1000197
1
1
K1000191
1
K1000190
('', 'BUSHING / 2110-1358A', '2110-1358A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 203, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 110-00206', '110-00206', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 202, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 110-00206', '110-00206', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 104, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 110-00152', '110-00152', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 103, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BUSHING / 110-00151', '110-00151', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 102, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CAP,GREASE NIPPLE / 160-00020', '160-00020', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.25X25 / 120-00223', '120-00223', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00379A', '114-00379A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG PT1/8 / 2181-1116D1', '2181-1116D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D118', '2114-1059D118', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D234', '2114-1059D234', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D114', '2114-1059D114', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D63', '2114-1059D63', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 180-00077D6', '180-00077D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FITTING,GREASE PT1/8 / S6710041', 'S6710041', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X140 / S0566966', 'S0566966', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X170 / S0571866', 'S0571866', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M20X2.5 / S4013133', 'S4013133', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M16X2.0 / S4012933', 'S4012933', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X35 / S0521366', 'S0521366', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M16 / S5102903', 'S5102903', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'STOPPER / 2116-1060D5', '2116-1060D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D219', '2114-1059D219', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SHIM / 2114-1059D113', '2114-1059D113', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DUST / 2180-1106BD14', '2180-1106BD14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DUST / 2180-1106BD6', '2180-1106BD6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 14<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SEAL,DUST / 2180-1106BD24', '2180-1106BD24', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2224B', '2123-2224B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2223C', '2123-2223C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / 2123-2222B', '2123-2222B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / K1000541', 'K1000541', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / K1000205', 'K1000205', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIN / K1000204', 'K1000204', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK,GUIDE(L) / K1000203', 'K1000203', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK,GUIDE(R) / K1000202', 'K1000202', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PUSH LINK ASSY / K1000197', 'K1000197', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ARM,MACH3.1m / K1000191', 'K1000191', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ARM ASSY / K1000190', 'K1000190', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),