Корзина
0
6870 Трубопроводы смазочные (LUBRICATION PIPING - BOOM 8.5m)

6870 Трубопроводы смазочные (LUBRICATION PIPING - BOOM 8.5m)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
18
160-00020
5
16
120-00276
8
15
2124-1353D2
5
14
124-00199D4
3
13
2181-1110D30
3
12
S4032833
2
11
181-00525
2
10
121-00006
3
9
181-00103
3
8
S6710041
5
7
S3524403
1
6
2181-1925
2
5
2184-1045D175
1
4
DS2053747
1
3
2184-1045D131
1
2
140-01012A
1
2
140-01012
1
1
140-01011A
1
1
140-01011
1
('', 'CAP,NIPPLE / 160-00020', '160-00020', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25X12 / 120-00276', '120-00276', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 2124-1353D2', '2124-1353D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00199D4', '124-00199D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PF1/4 - PT1/8 / 2181-1110D30', '2181-1110D30', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M14X1.5 / S4032833', 'S4032833', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'REDUCER PT1/8-M14X1.5 / 181-00525', '181-00525', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT PF1/4 / 121-00006', '121-00006', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'REDUCER PT1/8-PF1/4 / 181-00103', '181-00103', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NIPPLE,GREASE PT1/8 / S6710041', 'S6710041', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PLUG,DRAIN M10X1.5X12 / S3524403', 'S3524403', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW PT1/8-M14X1.5 / 2181-1925', '2181-1925', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-2650L / 2184-1045D175', '2184-1045D175', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-5550L / DS2053747', 'DS2053747', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-2700L / 2184-1045D131', '2184-1045D131', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01012A', '140-01012A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01012', '140-01012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01011A', '140-01011A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01011', '140-01011', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LUBRICATION PIPING / K1001012', 'K1001012', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),