Корзина
0
6880 Трубопроводы смазочные (LUBRICATION PIPING - ARM 4.5m)

6880 Трубопроводы смазочные (LUBRICATION PIPING - ARM 4.5m)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
22
DS2225009
2
21
160-00020
4
20
S6710041
4
19
120-00276
18
124-00199D4
1
17
2124-1353D2
10
16
S4032833
6
15
124-00199D5
1
14
2181-1184
4
13
2181-1923D12
4
12
2181-4112
1
11
DS2059454
1
10
2181-1111D11
1
9
K1000057
2
8
2184-1036D6
2
7
K1001016
1
6
K1001015
1
5
K1001014
1
4
140-01743
1
3
K1000627
1
2
K1000626
1
1
K1000625
1
('', 'ADAPTER / DS2225009', 'DS2225009', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CAP,NIPPLE / 160-00020', '160-00020', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NIPPLE,GREASE PT 1/8 / S6710041', 'S6710041', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M8X1.25 / 120-00276', '120-00276', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00199D4', '124-00199D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 2124-1353D2', '2124-1353D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'NUT M14X1.5 / S4032833', 'S4032833', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLIP / 124-00199D5', '124-00199D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PT 1/4-M14X1.5 / 2181-1184', '2181-1184', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PF1/4-M14X1.5 / 2181-1923D12', '2181-1923D12', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER PF1/4-PT 1/8 / 2181-4112', '2181-4112', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-830L / DS2059454', 'DS2059454', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW PF1/4 -PT 1/8 / 2181-1111D11', '2181-1111D11', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW PT 1/8-M14X1.5 / K1000057', 'K1000057', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE PF1/4-490L / 2184-1036D6', '2184-1036D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / K1001016', 'K1001016', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / K1001015', 'K1001015', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / K1001014', 'K1001014', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01743', '140-01743', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / K1000627', 'K1000627', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / K1000626', 'K1000626', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / K1000625', 'K1000625', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LUBRICATION PIPING / K1001013', 'K1001013', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),