Корзина
0
6940 Тележка гусеничная (TRACK FRAME - HEAVY DUTY)

6940 Тележка гусеничная (TRACK FRAME - HEAVY DUTY)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
35
K1001677
2
34
K1001676
2
33
K1001675
2
32
K1001674
2
31
K1001673
2
30
2114-9012A
140
29
2114-1831A
36
28
S5102903
16
27
S5102703
4
26
S0574966
36
25
S0570666
72
24
S0570366
40
23
S0570066
48
22
S0527666
52
21
2120-2196D10
20
S0521466
19
114-00321
10
18
S0515253
4
17
2120-2196D2
2
16
2180-1017A
1
15
2403-1002
1
14
621-01530A
1
13
621-01529A
1
12
621-01989
1
11
2420-1242A
2
10
2480-6060
1
9
2273-6083D3
2
9
2273-1049
2
8
2270-6126A
4
7
2270-9025A
18
6
270-00037
2
5
2274-1014G
2
4
108-00018A
2
3
K1001992C
2
3
K1001992B
2
3
K1001992A
2
3
K1001992
2
2
109-00157
1
1
K1001670A
1
('', 'LINK GUARD,TRACK / K1001677', 'K1001677', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK GUARD,TRACK / K1001676', 'K1001676', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK GUARD,TRACK / K1001675', 'K1001675', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK GUARD,TRACK / K1001674', 'K1001674', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'LINK GUARD / K1001673', 'K1001673', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,HARD / 2114-9012A', '2114-9012A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 140<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,HARD / 2114-1831A', '2114-1831A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M16 / S5102903', 'S5102903', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 16<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M12 / S5102703', 'S5102703', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M24X3.0X80 / S0574966', 'S0574966', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 36<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X90 / S0570666', 'S0570666', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 72<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X75 / S0570366', 'S0570366', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 40<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X60 / S0570066', 'S0570066', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 48<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M20X2.5X50 / S0527666', 'S0527666', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 52<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M12X1.75X25 / 2120-2196D10', '2120-2196D10', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X40 / S0521466', 'S0521466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPACER / 114-00321', '114-00321', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X30 / S0515253', 'S0515253', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SET M10X1.5X25 / 2120-2196D2', '2120-2196D2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PACKING / 2180-1017A', '2180-1017A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 2403-1002', '2403-1002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER(R.H) / 621-01530A', '621-01530A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER(L.H) / 621-01529A', '621-01529A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'COVER / 621-01989', '621-01989', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE ASS??Y / 2420-1242A', '2420-1242A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'JOINT,CENTER / 2480-6060', '2480-6060', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRACK SHOE ASS??Y-600G / 2273-6083D3', '2273-6083D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TRACK SHOE ASS??Y / 2273-1049', '2273-1049', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROLLER,UPPER / 2270-6126A', '2270-6126A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ROLLER,LOWER / 2270-9025A', '2270-9025A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 18<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'IDLER SUB.ASS??Y / 270-00037', '270-00037', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPRING,TRACK / 2274-1014G', '2274-1014G', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SPROCKET / 108-00018A', '108-00018A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'MOTOR,TRAVEL / K1001992C', 'K1001992C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'MOTOR,TRAVEL / K1001992B', 'K1001992B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'MOTOR,TRAVEL / K1001992A', 'K1001992A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'MOTOR,TRAVEL / K1001992', 'K1001992', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BEARING,SWING / 109-00157', '109-00157', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FRAME,TRACK / K1001670A', 'K1001670A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'UNDER CARRIAGE ASSY / K1001669', 'K1001669', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),