Корзина
0
6980 Трубопроводы (MAIN PIPING-PE3C (SERIAL3328~))

6980 Трубопроводы (MAIN PIPING-PE3C (SERIAL3328~))

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
39
420-00258
2
38
TEE
2181-2293D4
1
37
2181-2815D1
1
36
2181-2818
1
35
S2215766
4
34
S0515353
4
33
S5102903
1
32
423-00180
1
31
S2212966
4
30
2423-1407
1
29
2181-4133D6
5
28
S8000291
9
27
S8030161
10
26
2180-1026D19
6
25
S5102703
5
24
2120-2196D11
2
23
S0561053
1
22
S0565466
1
21
S5102603
2
20
S0512253
2
19
S2212466
4
18
S2212266
12
17
2181-9078
8
16
161-00102
4
15
2124-1026D3
1
14
124-00006
1
13
124-00249C
1
12
195-01858
1
11
K1004493
1
10
K1004492
1
9
2420-9627B
1
8
K1002695A
2
7
DS2011353
1
6
DS2013588
1
5
DS2025047
1
4
DS2082002
1
3
DS2011421
2
2
DS2040284
1
1
140-01127B
1
K1004461F1
('', 'VALVE,OVERLOAD RELIEF / 420-00258', '420-00258', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-2293D4', '2181-2293D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-2815D1', '2181-2815D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-2818', '2181-2818', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M12X1.75X55 / S2215766', 'S2215766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X35 / S0515353', 'S0515353', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M16 / S5102903', 'S5102903', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BLOCK / 423-00180', '423-00180', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X65 / S2212966', 'S2212966', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BLOCK / 2423-1407', '2423-1407', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-4133D6', '2181-4133D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000291', 'S8000291', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 9<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8030161', 'S8030161', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / 2180-1026D19', '2180-1026D19', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 6<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M12 / S5102703', 'S5102703', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 5<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X35 / 2120-2196D11', '2120-2196D11', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M12X1.75X65 / S0561053', 'S0561053', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M16X2.0X60 / S0565466', 'S0565466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X30 / S0512253', 'S0512253', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT ,SOCKET M10X1.5X40 / S2212466', 'S2212466', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X30 / S2212266', 'S2212266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 12<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'FLANGE / 2181-9078', '2181-9078', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 8<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'RUBBER / 161-00102', '161-00102', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 2124-1026D3', '2124-1026D3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00006', '124-00006', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'CLAMP,PIPE / 124-00249C', '124-00249C', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / 195-01858', '195-01858', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET (R.H) / K1004493', 'K1004493', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET (L.H) / K1004492', 'K1004492', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,RELIEF / 2420-9627B', '2420-9627B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SWITCH / K1002695A', 'K1002695A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1250L / DS2011353', 'DS2011353', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1400L / DS2013588', 'DS2013588', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 600L / DS2025047', 'DS2025047', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 730L / DS2082002', 'DS2082002', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1450L / DS2011421', 'DS2011421', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1170L / DS2040284', 'DS2040284', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PIPE / 140-01127B', '140-01127B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'MAIN PIPING-PE3C / K1004461F1', 'K1004461F1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),