Корзина
0
7000 Трубопроводы управления (PILOT PIPING-PE3C)

7000 Трубопроводы управления (PILOT PIPING-PE3C)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
54
S5010613
2
53
S5110601
2
52
S2212266
2
51
420-00347
1
42
DS2059474
1
41
DS2059473
1
40
DS2055099
1
39
DS2055099
1
38
DS2059472
1
37
DS2059472
1
36
DS2059488
1
35
DS2055275
1
34
181-00709
2
33
S5102503
2
32
S0556266
2
31
S5102603
2
30
S0558766
2
29
S8000181
2
26
2181-1126D39
4
25
2181-1126D34
1
24
TEE
2181-1951D19
2
22
K1002694
3
21
K1002685
1
19
K1000408
1
17
530-00232
1
16
K1002677
1
15
2184-1045D157
1
14
2184-1060D198
1
13
2184-1045D105
1
12
2184-1045D221
1
11
2184-1046D135
1
10
TEE
2181-1951D1
3
9
2181-1702D5
1
8
2181-1702D10
1
7
2181-1702D4
4
6
2181-1126D14
3
5
S8000141
2
4
S8000111
18
3
S5102603
3
2
S0558953
3
1
420-00340B
1
K1004453F2
('', 'WASHER,PLAIN M10 / S5010613', 'S5010613', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 54, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5110601', 'S5110601', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 53, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X30 / S2212266', 'S2212266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 52, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,PEDAL / 420-00347', '420-00347', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 51, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1000L / DS2059474', 'DS2059474', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 42, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 500L / DS2059473', 'DS2059473', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 41, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 400L / DS2055099', 'DS2055099', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 40, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 400L / DS2055099', 'DS2055099', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 39, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 340L / DS2059472', 'DS2059472', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 38, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 340L / DS2059472', 'DS2059472', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 37, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 4800L / DS2059488', 'DS2059488', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 36, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 3800L / DS2055275', 'DS2055275', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 35, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 181-00709', '181-00709', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M8 / S5102503', 'S5102503', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT / S0556266', 'S0556266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X60 / S0558766', 'S0558766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000181', 'S8000181', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 29, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D39', '2181-1126D39', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D34', '2181-1126D34', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-1951D19', '2181-1951D19', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 24, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SHUTTLE / K1002694', 'K1002694', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / K1002685', 'K1002685', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS / K1000408', 'K1000408', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,BREAKER / 530-00232', '530-00232', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 17, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SOLENOID / K1002677', 'K1002677', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1500L / 2184-1045D157', '2184-1045D157', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 15, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 750L / 2184-1060D198', '2184-1060D198', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 14, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1900L / 2184-1045D105', '2184-1045D105', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 13, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1650L / 2184-1045D221', '2184-1045D221', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 12, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 2500L / 2184-1046D135', '2184-1046D135', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 11, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-1951D1', '2181-1951D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D5', '2181-1702D5', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 9, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D10', '2181-1702D10', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 8, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 2181-1702D4', '2181-1702D4', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 7, Комплект: 4<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D14', '2181-1126D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000141', 'S8000141', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 18<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 3, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X70 / S0558953', 'S0558953', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 2, Комплект: 3<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,BREAKER / 420-00340B', '420-00340B', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 1, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PILOT PIPING-PE3C / K1004453F2', 'K1004453F2', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),