Корзина
0
7010 Трубопроводы управления (PILOT PIPING-PERO)

7010 Трубопроводы управления (PILOT PIPING-PERO)

Наименование
Каталожный номер
Комплект
Примечание
Кол-во
Корзина
54
S5010613
2
53
S5110601
2
52
S2212266
2
51
420-00347
1
50
DS2059477
1
49
DS2059476
1
48
DS2055099
1
47
DS2055099
1
46
DS2059475
1
45
DS2059475
1
44
DS2055525
1
43
DS2055525
1
34
181-00709
2
33
S5102503
2
32
S0556266
2
31
S5102603
2
30
S0558766
2
28
549-00010
2
27
TEE
181-00760
2
26
2181-1126D39
2
25
2181-1126D34
1
23
TEE
2181-1951D6
2
22
K1002694
2
21
K1002685
1
20
530-00067
2
19
K1000408
1
18
K1000471A
1
16
K1002677
1
10
TEE
2181-1951D1
2
6
2181-1126D14
1
5
S8000141
2
4
S8000111
10
K1004453F3
('', 'WASHER,PLAIN M10 / S5010613', 'S5010613', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 54, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5110601', 'S5110601', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 53, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT,SOCKET M10X1.5X30 / S2212266', 'S2212266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 52, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,PEDAL / 420-00347', '420-00347', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 51, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 500L / DS2059477', 'DS2059477', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 50, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 1000L / DS2059476', 'DS2059476', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 49, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 400L / DS2055099', 'DS2055099', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 48, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 400L / DS2055099', 'DS2055099', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 47, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 350L / DS2059475', 'DS2059475', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 46, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 350L / DS2059475', 'DS2059475', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 45, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 3200L / DS2055525', 'DS2055525', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 44, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HOSE 3200L / DS2055525', 'DS2055525', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 43, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ELBOW / 181-00709', '181-00709', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 34, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M8 / S5102503', 'S5102503', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 33, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT / S0556266', 'S0556266', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 32, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'WASHER,SPRING M10 / S5102603', 'S5102603', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 31, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BOLT M10X1.5X60 / S0558766', 'S0558766', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 30, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'SWITCH,PRESSURE / 549-00010', '549-00010', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 28, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 181-00760', '181-00760', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 27, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D39', '2181-1126D39', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 26, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D34', '2181-1126D34', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 25, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-1951D6', '2181-1951D6', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 23, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SHUTTLE / K1002694', 'K1002694', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 22, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'BRACKET / K1002685', 'K1002685', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 21, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,STOP LAMP SW / 530-00067', '530-00067', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 20, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS / K1000408', 'K1000408', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 19, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'HARNESS,TILT&ROT / K1000471A', 'K1000471A', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 18, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'VALVE,SOLENOID / K1002677', 'K1002677', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 16, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'TEE / 2181-1951D1', '2181-1951D1', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 10, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'ADAPTER / 2181-1126D14', '2181-1126D14', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 6, Комплект: 1<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000141', 'S8000141', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 5, Комплект: 2<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'O-RING / S8000111', 'S8000111', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - 4, Комплект: 10<br></p>', '@@@', '0'),
('', 'PILOT PIPING-PERO / K1004453F3', 'K1004453F3', '1', '', '', '', '<p>Номер на схеме - , Комплект: <br></p>', '@@@', '0'),